O Shanti

Om Shanti Shanti Shanti Om

Om – základní vibrace vesmíru
Shanti – hluboký vnitřní mír

Sanskrtské slovo Shanti neznačí jen vnější mír, ale také hluboký stav vnitřního prožitku, ve kterém se nacházíme, když jsme v harmonii sami se sebou a se světem, který nás obklopuje. Stav, ve kterém se spojuje plný prožitek přítomného okamžiku, hluboká bezpodmínečná láska, radost, harmonie a vnitřní mír.

Naše studio vzniklo s myšlenkou
poskytnout servis a péči na nadstandartní úrovni

Čistota a hygiena je pro nás samozřejmostí. Vážíme si každého zákazníka a ke každému přistupujeme individuálně dle jeho konkrétních potřeb a požadavků.

Můžeme zkombinovat několik technik a připravit masáž přímo “ušitou” pro Vás. Součástí masáže je také zhodnocení Vašeho stavu a případné další doporučení.

Vneste do svého života Shanti, vnitřní mír a radost

Dnešní doba je pro mnoho z Vás rychlá a stresující. K uvolnění již nestačí se posadit doma na pohovce jako dříve. Toto již není dostatečné a Vaše svaly a celé tělo často reaguje přetrvávjícím napětím, na které si pomalu zvykáte jako na “normální” a nedokážete se zcela uvolnit.

Masáže ve studiu Shanti – masáže Vsetín slouží, kromě regeneračního účinku, k tomuto hlubokému uvolnění, kdy se dokážete naladit na klid a vnitřní mír, který v běhu všedního  života již často nevnímáte.

U masáže preferujeme, až na vyjímky a kromě relaxační hudby, úplné ticho pro plnou koncentraci maséra a dokonalý prožitek masírovaného klienta.

U nás je každý
klient jedinečný

Jako je jedinečný každý náš klient, který k nám přichází, tak i naše masáže jsou individuální a šité na míru. Můžeme také zkombinovat několik masážních technik a připravit pro Vás masáž přímo “ušitou” na míru.