Seznam masérských kurzů
kurzů studia Shanti

 • Masérský kurz – masáž zad a šíje pro laiky je vhodný pro jednotlivce i pro páry, kteří se chtějí naučit základy klasické masáže a pomoci a ulevit od bolesti a ztuhlosti svým blízkým. Je určen pro ty, co by rádi masírovali a ještě si dostatečně nevěří.

  Při tomto kurzu se naučíte základní masérské techniky, kterými uvolníte ztuhlé záda a šíji svým blízkým. Dozvíme se základní teorii masáže, však kurz bude zaměřen převážně na praktickou část a zkušenost s masírováním.

  Cena: 250 czk / lekce

 • Začátky podnikání patří k náročnému období v samostatné masérské praxi. Pro mnoho začínajících masérů je tento krok „na vlastní nohy“ krokem do neznáma. Úspěšný start a provoz masérského studia vyžaduje mnohem více dovedností než jen masírovat, jak tomu může být v zaměstnání, kde se o vše okolo postará někdo jiný.

 • Havajská masáž je v dnešní uřícené době doslova klenotem, pokladem a zážitkem, který by si člověk potřebujíc takzvaně “vypnout”, neměl nechat ujít. Havajská masáž je plynulá jak vánek. Je to vlastně tanec. Tanec kolem masérského stolu. Je založena na ladných pohybech maséra. Není přínosem jen pro masírovanou osobu, ale díky své ladnosti je harmonizující i pro maséra. Rádi vás přivítáme na našem kurzu Havajské masáže, kde vás této metodě dokonale naučíme.

 • Kurz je určen pro maséry, kteří chtějí nabídnout svým klientům relaxační, antistresovou masáž a naučit se jak při masáži může fungovat efekt přeladění do hluboké relaxace a meditace. Na kurzu jsou vítaní i laici, kteří mohou touto masáží uvolnit a zharmonizovat své blízké a kamarády. Starobylá indická masáž hlavy byla a je v Indii spíše výsadou holičů a kadeřníků. Její upravená a jemnější verze si právem našla místo v našem západním světě.
  Nazývá se také masáží antistresovou, podle účinků „vyčištění hlavy“, který při ní a po ní masírovaný zažívá.

 • Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo zezadu – záda, šíje, hlava, ruce a nohy.

Facebooková skupina pro maséry a masérky:

Tato skupina slouží pro komunikaci, vzájemné sdílení, inspiraci, dotazy a rady z oblasti masérského podnikání a jeho rozvoje.

Pokud něco řešíte a uvítali byste názor a zkušenosti lidí z oboru, zeptejte se…

Podělte se také o své úspěchy a inspirujte ostatní: co se Vám podařilo, co důležitého se ve Vaší masérské praxi stalo, nebo co Vás zaujalo.

Blog pro začínající maséry a masérky

Blog je zaměřený na masáže a podnikání masérů. Hlavními tématy jsou:

 • Rozjezd masérského studia.
 • Praktické tipy pro provozování masérského studia.
 • Rozvoj a zrání masérských znalostí a dovedností.
 • Nalezení své osobitosti, originality a jedinečnosti.
 • Jak na přirozený marketing pro maséry.

Přečtěte si naše články a podpořte svoji šanci pro úspěšnou činnost v oblasti masáží…

E-book 16 kroků pro úspěšné otevření masérského studia

E-book, který Vám dá jistotu, že jste na nic podstatného nezapomněli.

Aktuálně pro rok 2017 > Jednoduše Přehledně > Prakticky > Krok za krokem > Zdarma

Dušan Jirásek
průvodce maséra

Jsem učitel masáží a profesní kouč zaměřený na masérské podnikání. Předávám své zkušenosti z provozu tří masérských studií. Učím, jak si vybudovat svou úspěšnou masérskou praxi. Na mém webu najdete blog, e-booky a profesní online koučink.


Lída Zajícová
– zkušená cvičitelka Power jógy –

Jóga – skupinové cvičení – 60 minut

pouze po předchozím objednání
Možnost i individuálního cvičení pro jednotlivce

725 386 371
Pondělí – 19:00 – 20:00
Uterý – 18:00 – 19:00
Středa – 6:15 – 7:15
V případě zájmu je možné otevřít i Pátek – 6:15 – 7:15