Náš tým

Dotek nás dokáže uklidnit,
povzbudit i potěšit…

V našem studiu se o vás postará tým zkušených a profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou nadstandardní péči dle vašich přání a potřeb. Pokud si nemůžete vybrat z naší nabídky a nebo netušíte, která metoda či masáž by Vám nejvíce vyhovovala, napište nám a rádi Vám poradíme…

Najdete nás ve 3.patře vsetínské polikliniky. V příjemném a moderním prostředí našeho studia si odpočinete od stresu, uvolníte zatuhlé a namožené svaly a aspoň na chvíli zapomenete na všední starosti.

Lukáš
Vaněček

Máser a provozovatel studia Shanti
Manuální terapeut: Dornova metoda,
Osteodynamika

Přítomen v tyto dny:
pondělí, úterý, středa

Lucie
Matušincová

Masérka

Přítomna v tyto dny:
pondělí, čtvrtek

Majka
Lekešová

Masérka

Přítomna v tyto dny:
úterý

Markéta
Příhodová

Masérka

Přítomna v tyto dny:
pátek

Lída
Zajícová

Zkušená cvičitelka power jógy

Přítomna v tyto dny:
pondělí, pátek

Lukáš Vaněček

Provozovatel studia Shanti 

 

Masér, Manuální terapeut: Dornova metoda, Osteodynamika

 

MASÁŽE:
Regenerační či relaxační masáž, individuální masáž, havajská masáž Lomi Lomi, Breussova masáž, Masáž s baňkami

TERAPIE:
Dornova metoda, Osteodynamika, Měkké techniky, Spoušťové body, Kinesiotaping - lymfatický, svalový

 

Díky vlastním obtížím jsem před několika lety hledal náhradu za klasickou medicínu, jelikož už mi s mými obtížemi nemohla více pomoci. Poté co jsem objevil možnosti vlivu bioenergie na mé zdraví, začal jsem se učit tuto metodu a postupně jsem začal přidávat další techniky se snahou se přiblížit vytouženému zdraví. Bioenergie má své specifické využití a díky soukromému studiu se mi podařilo získat cenné informace.

 

Učil jsem se u vědce a terapeuta Antonína Pončíka, který prováděl dlouholetý výzkum kanadském výzkumném ústavu McGill www.antoninponcik.com

Zaměřuji se na Dornovu metodu. Jsem za ni velice rád, jelikož mi dává možnost, jak více pomoci od bolestí zad a kloubů. Výborně se doplňuje s kinesiotapingem, masážemi a Osteodynamikou. Využití Dornovy metody je široké a je pro mně jedním ze základů v práci s pohybovým aparátem.
Dornovu metodu jsem se učil u Zuzany Prouzové a Josefa Púryho www.dornova-metoda.com

Pro komplexní práci s pohybovým aparátem dále pracuji s novou českou terapeutickou technikou Osteodynamika. Metoda je založena na dlouholetých zkušenostech terapeutky Andrei Dunové. Vychází zejména z práce s fasciálními řetezci a je tak vhodná i pro klienty, kteří jsou přecitlivělí na běžnou práci masérů, terapeutů. www.osteodynamika.cz

Také aktivně využívám kinesiotapingu a to jak u sportovců, tak klientů s běžnými obtížemi zad, kloubů, svalů. Tejpů (lymfotejpů) také aktivně využívám k práci s otoky a přetíženými svaly. Jednotlivé stupně Kinesiotapingu (lymfatický, svalový) jsem se učil u Bc. Kamila Štědráka

Používám také Měkké techniky 1 a 2. Jednotlivá školení jsem absolvoval zde www.zazrakyduse.cz
Věnuji se také relaxačním a regeneračním masážím - učitel Dušan Jirásek, Mgr. Tomáš Kojan

 

Všem lektorům děkuji za jejich praktické rady a otevřený přístup při výuce. Nebýt jejich zkušeností, praxe a trpělivosti, nedostalo by se mi toliko cenných informací. Pečlivě jsem si mezi nimi vybíral a tak mám to stěstí, že se můžu učit od těch nejlepších.

 

Výborným doplněním k mé praxi bylo obsolvování kurzů Koučingu. Učil jsem se jej na akademii AKOR u Markéty Hamrlové (www.marketahamrlova.cz) a pro mě byl velkým skokem v mém životě, protože mi ukázal, jak mocným tvůrcem našeho životního štěstí je naše mysl.

V akademii AKOR jsem absolvoval: Trénink mysli a paměti, Kurz kouče osobního rozvoje zakončený zkouškou pro udělení akreditace od MŠMT
Učil jsem se také homeopatii na Akademii klasické homeopatie u Mudr. Alexandra Fesika. www.budtezdravi.cz

Snažím se chápat příčiny a následky našich činů v životě a mé klienty podporovat na správné cestě směrem ke zdraví a spokojenému životu.

Při návštěvě hodnotím možnosti, kterými bych byl schopný s daným problémem pomoci. Většinou se jedná o soubor více technik a masáží, které se vzájemně doplňují.
Součástí mé práce je také rozpoznání, kdy můžu s klientem pracovat a kdy jej naopak odeslat k lékaři.

Jsem velice rád, když můžu potkávat své klienty usměvavé a zdravé.. 🙂

" Terapeut pomáhá a příroda léčí "

Lucie Matušincová

 

Jmenuji se Lucie Matušincová a věnuji se klasické zdravotní masáži. Také provádím celotělovou lymfatickou masáž, reflexní masáž plosky nohou a indickou masáž hlavy. Masáž vnímám jako relexaci, odpočinek a něco, co mě baví, proto chci, aby si masáž užil klient stejně jako si jí užívám i já.

Ve svém volném čase se věnuji bylinkám, cestování, zvířatům a v podstatě všemu, co mi dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Majka Lekešová

 

Je pro mě důležitý celostní pohled na člověka, protože to, jak žijeme a jednáme se velmi často projevuje na našem fyzickém těle. Mnohdy stačí pouhé uvědomění si, že jednáme proti sobě a začnou se dít změny...

Ve svém volnu se zajímám o přírodu, hudbu, tanec a vše, co mě naplňuje radostí.

 

MASÁŽE:

Individuálním masáže, kde se kombinují různé druhy technik, vhodných na konkrétní aktuální potíže, což je intuitivní relaxační masáž, ošetření fascií a spoušťových bodů bolesti, breussova masáž páteře, masáž hlavy a obličeje, masáž chodidel s reflexologií, havajská masáž, kraniosakrální terapie.

Více o jednotlivých masážích se dočtete zde:

http://masaze-vsetin.cz/druhy-masazi/

Jmenuji se Markéta, těší mě!

 

Masérskému umění jsem se začala učit již v roce 2016, kdy jsem absolvovala svůj první rekvalifikační kurz „Sportovní masáž“. I když to bylo mé velké přání, otevřít si vlastní masérské studio, moje životní cesta se nakonec ubrala trošku jiným směrem. Počáteční nadšení pro masérskou profesi mě však neopustilo.

Poslední roky vykonávám náročnou práci sanitářky na oddělení pro dlouhodobě nemocné pacienty. Zde jsem si taky uvědomila jednu zásadní věc: chci-li pomoci nějakému člověku, musím věnovat pozornost nejen fyzickým projevům, ale i duši. Lidský přístup, empatie a pochopení jsou pro mě důležité nejen v profesním, ale i osobním životě.

Ke konci roku 2018 jsem se rozhodla, že si rozšířím své masérské vzdělání a úspěšně jsem absolvovala kurz „Zdravotní masér“. Od té doby se snažím v tomto oboru pravidelně vzdělávat a neustále hledám nové příležitosti i zkušenosti.

Kromě masáží jsou mému srdci blízké také byliny a léčivé rostliny, s jejichž pomocí jsem ulevila nejen sobě, ale i spoustě dalších lidí od různorodých zdravotních potíží.

Ve studiu Shanti se na Vás budu těšit každý pátek.

Lída Zajícová

 

"Scénář" individuálních lekcí s vámi budu vytvářet společně - tak, aby naplnily vaše potřeby a přání a abychom měli dostatečný čas na procvičení a pochopení jednotlivých jógových pozic. Zvolíme tempo, které vám bude vyhovovat. Kurz přizpůsobíme vašim požadavkům, ambicím a schopnostem. Při plánování lekcí najdeme místo ve vašem hektickém rozvrhu. Naše setkání se stanou časem tělesné a duševní relaxace, kterou se brzy z lekcí naučíte přenášet i do vašeho každodenního života. Těm, kteří si chtějí užít jógu v soukromí jejich domova, ráda vyhovím.

Soukromé kurzy jógy jsou tím nejlepším způsobem, jak rychle pochopit její principy a vyvarovat se zbytečných chyb, kterých si instruktor jógy nemusí při běžných kurzech povšimnout.