Dotek nás dokáže uklidnit,
povzbudit i potěšit…

V našem studiu se o vás postará tým zkušených a profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou nadstandardní péči dle vašich přání a potřeb. Pokud si nemůžete vybrat z naší nabídky a nebo netušíte, která metoda či masáž by Vám nejvíce vyhovovala, napište nám a rádi Vám poradíme… V příjemném a moderním prostředí našeho studia si odpočinete od stresu, uvolníte zatuhlé a namožené svaly a aspoň na chvíli zapomenete na všední starosti.

Lukáš Vaněček

Provozovatel studia Shanti

Přítomen v tyto dny:
pondělí, středa, pátek

MASÁŽE:
Individuální masáž, Masáž s baňkami, Regenerační či relaxační masáž, Breussova masáž.

MANUÁLNÍ TECHNIKY:
Dornova metoda, Osteodynamika, Měkké techniky, Spoušťové body, Kinesiotaping – lymfatický, svalový.

v r. 2022 jsem dokoncil rocni vycvik Kraniosakralni osteopatie.  Od r. 2023 do r. 2025 studuju Fenomenologickou psychologii a LIP v nemeckem Nelles institutu.

Díky vlastním obtížím jsem před několika lety hledal náhradu za klasickou medicínu, jelikož už mi s mými obtížemi nemohla více pomoci. Poté co jsem objevil možnosti vlivu bioenergie na mé zdraví, začal jsem se učit tuto metodu a postupně jsem začal přidávat další techniky se snahou se přiblížit vytouženému zdraví. Bioenergie má své specifické využití a díky soukromému studiu se mi podařilo získat cenné informace.

Učil jsem se u vědce a terapeuta Antonína Pončíka, který prováděl dlouholetý výzkum kanadském výzkumném ústavu McGill www.antoninponcik.com

Zaměřuji se na Dornovu metodu. Jsem za ni velice rád, jelikož mi dává možnost, jak více pomoci od bolestí zad a kloubů. Výborně se doplňuje s kinesiotapingem, masážemi a Osteodynamikou. Využití Dornovy metody je široké a je pro mně jedním ze základů v práci s pohybovým aparátem.
Dornovu metodu jsem se učil u Zuzany Prouzové a Josefa Púryho www.dornova-metoda.com

Pro komplexní práci s pohybovým aparátem dále pracuji s novou českou terapeutickou technikou Osteodynamika. Metoda je založena na dlouholetých zkušenostech terapeutky Andrei Dunové. Vychází zejména z práce s fasciálními řetezci a je tak vhodná i pro klienty, kteří jsou přecitlivělí na běžnou práci masérů, terapeutů. www.osteodynamika.cz

Také aktivně využívám kinesiotapingu a to jak u sportovců, tak klientů s běžnými obtížemi zad, kloubů, svalů. Tejpů (lymfotejpů) také aktivně využívám k práci s otoky a přetíženými svaly. Jednotlivé stupně Kinesiotapingu (lymfatický, svalový) jsem se učil u Bc. Kamila Štědráka

Používám také Měkké techniky 1 a 2. Jednotlivá školení jsem absolvoval zde www.zazrakyduse.cz
Věnuji se také relaxačním a regeneračním masážím – učitel Dušan Jirásek, Mgr. Tomáš Kojan

“Všem lektorům děkuji za jejich praktické rady a otevřený přístup při výuce. Nebýt jejich zkušeností, praxe a trpělivosti, nedostalo by se mi toliko cenných informací. Pečlivě jsem si mezi nimi vybíral a tak mám to stěstí, že se můžu učit od těch nejlepších.”

Výborným doplněním k mé praxi bylo obsolvování kurzů Koučingu. Učil jsem se jej na akademii AKOR u Markéty Hamrlové (www.marketahamrlova.cz) a pro mě byl velkým skokem v mém životě, protože mi ukázal, jak mocným tvůrcem našeho životního štěstí je naše mysl.

V akademii AKOR jsem absolvoval: Trénink mysli a paměti, Kurz kouče osobního rozvoje zakončený zkouškou pro udělení akreditace od MŠMT
Učil jsem se také homeopatii na Akademii klasické homeopatie u Mudr. Alexandra Fesika. www.budtezdravi.cz

Snažím se chápat příčiny a následky našich činů v životě a mé klienty podporovat na správné cestě směrem ke zdraví a spokojenému životu.

Při návštěvě hodnotím možnosti, kterými bych byl schopný s daným problémem pomoci. Většinou se jedná o soubor více technik a masáží, které se vzájemně doplňují.
Součástí mé práce je také rozpoznání, kdy můžu s klientem pracovat a kdy jej naopak odeslat k lékaři.

Jsem velice rád, když můžu potkávat své klienty usměvavé a zdravé.. 🙂

” Terapeut pomáhá a příroda léčí “